Volby Home English

Dohoda pro Ústecký kraj

19. 3. 2008 - DUKDne 18. března došlo k podepsání smlouvy o předvolební i povolební spolupráci mezi
US-DEU, reprezentovanou Mgr. Lenkou Černou a
LiRA zastoupenou nestraníkem Michalem Mlejem, z pověření předsedy LiRA Mgr. Milana Hamerského. Nyní začne precizování jednotlivých témat volebního programu a konečná fáze přípravy volební kampaně. Dalším cílem v komunikační strategii Dohody ÚK bude spuštění webových stránek, které jsou momentálně dotvářeny a jejich spuštění proběhne ihned, jak budou dokončeny.

Lídrem kandidátky byla potvrzena MUDr. Karola Haasová, imunoložka z Ústí nad Labem. O dalším pořadí kandidátů rozhodnou následné diskuze mezi zástupci US-DEU a nestraníků za LiRA. Přítomnost nově příchozího spolupracovníka pana Romana Drába, starosty obce Malíč na Litoměřicku zaručuje, že důležitou částí programu Dohody ÚK bude též program pomoci malým obcím Ústeckého kraje a ochrana Českého středohoří před sílícími snahami o jeho devastaci.

Nadále Dohoda ÚK hledá další zájemce z řad komunálních politiků v Ústeckém kraji, kteří zohlední svými zkušenostmi či svou invencí její program tak, aby skutečně reprezentoval reálnou, funkční, slušnou a lidem v kraji nápomocnou politiku.

Dohoda pro Ústecký kraj je nově vznikající politické uskupení malých liberálních stran pro nadcházející volby do Krajského zastupitelstva Ústeckého kraje. Vůdčími osobnostmi jsou Mgr. Lenka Černá, místopředsedkyně US-DEU a Michal Mlej, nestraník za LiRA a radní města Bílina. Dohodu ÚK podporují osobnosti české politické scény, např. Mgr. Jan Ruml, ThMgr. Svatopluk Karásek, Mgr. Daniel Kroupa, Mgr. Milan Hamerský, MVDr. Jan Černý či JUDr. Karel Kühnl.

DOHODA PRO ÚSTECKÝ KRAJ
e-mail: dohoda-uk @ seznam.cz
Radka Marečková - krajská manažerka
tel: 605 200 077