Volby Home English

Video/Audio -Liberálové.CZ

8. 12. 2009 - média

Liberálové.CZ (LiRA), záznamy vystoupení
__________________________________________

01.05.2010, čt24 Politické spektrum
25minut o rodinné polititice Hamerský se zástupcem Moravanů a monarchistů
Hamerský: "Lidé si volí svůj životní osud sami a stát by do toho neměl vnášet chaos tím, že bude každého půl roku měnit dávky."
-Video-

20.4.2010, čt24 Hyde park
50minut prezentace názorů liberálů na otázky diváků
-Video-

20.4.2010, čroRegion
25minut prezentace názorů liberálů proti republikánům a pirátům
-Audio-


12.4.2010, ČRo6-30min, Hamerský X Žantovský
liberálové chtějí většinový způsob volby do sněmovny, nejbližší jsou nám kolegové z Věci veřejných, senátor - čestná funkce, zrušení 5ministerstev,
-Audio-

6.3.2010, ČT, Politické spektrum - Hranice osobní svobody
-Video-
_____________________________________________

2.6.09, ČRo6-30min, Hamerský X Žantovský
o volbách, liberálech, mediokracii, USE
-Audio-

hymna EU (USE) -Video-

25.5.09, ČT2_Události-komentáře, lídr liberálů Hamerský prezentoval originální a konzistentní program proti Ransdorfovi/KSČM -Video-

24.5.09, ČRo6-50min, Hamerský X Bobošíkové, Volfová, snk1, snk4
Benešovy dekrety, frakce liberálů, Lisabonská smlouva, Spojené státy evropské
-Audio-

18.5.09, ČT24_Evropské volby, lídr liberálů Hamerský prezentoval originální a konzistentní program -Video-

YouTube / Volební spot Liberálové.CZ pro volby do EP
Chceme Spojené státy evropské a euro, společnou energetickou a bezpečnostní politiku, Chorvatsko do EU, liberální = tolerantní
Zrušíme společnou zemědělskou politiku a Benešovy dekrety, ukončíme rejdy korupčníků kolem ODS a ČSSD v politice.Stream / Volební spot Liberálové.CZ pro volby do EP
Chceme Spojené státy evropské a euro, společnou energetickou a bezpečnostní politiku, Chorvatsko do EU, liberální = tolerantní
Zrušíme společnou zemědělskou politiku a Benešovy dekrety, ukončíme rejdy korupčníků kolem ODS a ČSSD v politice.
TVspot našich partnerů v EU European Liberals
-Video-


x

9.5.09, ČT, Politické spektrum - Liberálové.cz vs. Dělnická strana
-Video-
Liberální česko-vietnamský federalista Linh Nguyen proti třem euro-skeptikům. Vize místo švejkování.26.2.09, ČRo, Stalo se dnes - kauza Liberálové.cz vs. Dienstbier
-Audio-
Tajemník strany komentuje a vysvětluje důvody podání trestního oznámení liberálů proti jejich kandidátorovi na senátora.

7.2.09, Nové strany, souboj SSO x LIB
-Video-
Strana svobodných občanů se deklaruje jako euroskeptická, Liberálové.CZ naopak podporují sjednocování Evropy. Jaký mají další politický program. Jak odhadují své šance na současné scéně. Mají ideje, které osloví voliče?
Ve studiu diskutují tajemník Liberálů.CZ Milan Hamerský a člen přípravného výboru Strany svobodných občanů Jiří Payne.

26.1.09, o Liberálové.CZ -Audio-
Studio Česko / Není jejich požadavek na Spojené státy evropské utopií? A jaké cíle si ve volbách do Evropského parlamentu čeští liberálové dávají? Nejen o tom s Milanem Hamerským mluvil moderátor Ondřej Černý.

14.1.09, o Liberálové.CZ, ODS a SSO -Audio-
ČRo, Názory - Nové ryby v českém rybníce / P.Žantovský (známý bojovník za modrou pravdu)

7.1.09, Spojené státy evropské (SSE/USE) -Video-
čt24, 10:18-10:31, Rendez-vous // Milan Hamerský s Tomášem Ježkem diskutují o liberalismu, Karlu Havlíčkovi, budoucnosti Evropy.
Je třeba si záznam začínající 9:10 posunout na 10:18 (čas záznamu 1:07:20).

27.12.08, Základní školství potřebuje? -Video-
čt24, Politické spektrum //Jaká je úroveň našeho základního a středního školství? Jak se v ní odráží současný systém financování škol? Mají dost prostředků na moderní učební pomůcky? Jaké je postavení učitelů ve společnosti? Diskutují Milan Hamerský ze strany Liberálové.CZ, předseda Asociace pedagogů základního školství ČR Jaroslav Štercl a předsedkyně Strany rovnost šancí Zdenka Ulmannová.

Uzákonění eutanázie dlouhodobě propaguje LiRA. V klipu vystupují známé osobnosti (předseda LiRA Hamerský, MUDr. Klener, Karásek, MUDr. Sequens).


19.7.08, Ženy v politice, -Video-
čt24, Politické spektrum // V jaké míře se objevují na kandidátkách pro letošní krajské volby ženy? Jak se dívají na účast žen v politice mimosněmovní politické strany? Mohou přinést něco nového? Zaujmou voliče? Diskutují ředitelka Fóra 50% Lenka Bennerová, předsedkyně Strany důstojného života Jana Volfová a předseda LiRA Milan Hamerský.

13.4.08, Kouření v restauracích, -Video-
čt24, Politické spektrum //Má se zpřísnit protikuřácký zákon? Co by přinesl úplný zákaz kouření v restauracích a ve veřejných prostorách? Mělo by to nějaké ekonomické dopady na podnikatele v pohostinství? Příspělo by to k omezení spotřeby cigaret?
Diskutují předseda LiRA Milan Hamerský, David Lipka z Liberálního institutu a Lukáš Nádvorník organizator petice Stop kouření.

22.3.08, Krajské volby, -Video-
čt24, Politické spektrum //Možnosti menších stran uspět v krajských volbách. Jaký dopad budou mít výsledky na celostátní politiku. Michal Mlej za LiRA (Dohoda pro Ústecký kraj), politolog, právník.

8.12.2007, Hranice demokracie, -Video-
čt24, Politické spektrum //Na základě čeho je možné označit nějakou organizaci za neofašistickou nebo extrémistickou? Kdy mají příslušné orgány zasáhnout a omezit právo shromažďovací, případně spolčovací? Existují hranice demokracie? Odpovědi hledá Politické spektrum v sobotu 8. prosince. Diskutují předseda LiRA Milan Hamerský, redaktor anarchistického časopisu A-kontra Ondřej Slačálek a Leoš Vacek z Národní strany.

4.10.08, Eutanázie, -Video-
čt24, Politické spektrum //Jaký je názor malých politických stran na legalizaci eutanázie? Jaký by měla mít právní základ? Je možné zbavit člověka života, když si to sám přeje? Odpovědi hledá Politické spektrum. Diskutují předseda Liberální reformní strany Milan Hamerský, Michal Semín z Institutu sv. Josefa a předseda Humanistické strany Jan Tamáš.

22.7.08, Eutanázie, -Audio-
ČRo6 //25minutová diskuze shrnující relevantní argumenty pro a něco demagogie proti Milan Hamerský za liberály x M.Svatošová z hnutí Hospiců.

28.3.07, Základna USA v ČR -Video-
čt24, Politické spektrum // Milan Hamerský stručně prezentuje důvody podpory umístění základny USA v ČR.

červen 2006 -volební spoty liberálů
na ČT o eutanázii
-Video-2min-
na ČRo program liberálů -Audio-30sekund-
na ČRo rozhovor -Audio-5min-

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat