Volby Home English

Návrat psychotronika Topolánka

9. 3. 2006 - mb

-ModerníBrno- Návrat psychotronika
Nejen z brněnských aktualit...

Mirek Topolánek už neví, jak by zapůsobil. Jeho pokus o intelektuální image neuspěl, tak se vrhl na ezoteriku. Rozhodl se, že v osobním předvolebním spotu bude vysílat na voliče pozitivní energii z dlaní, podobně, jako na začátku devadesátých let televizní psychotronik Tomáš Pfeifer. Nápad je to netradiční, ale duchovněji zameřené občany může zahřát u srdce. Jistě by šlo o dost pozitivnější kampaň než Indiana Jonnes v jeskyni KSČSSD!

A zpráva z infekčního, která však nesouvisí se současným duševním stavem pana Topolánka:
Tamiflu způsobuje poškození mozku, takže ho rozhodně neužívejte preventivně a už vůbec ne dlouhodobě!

A nyní investiční okénko na téma: Jak dobře investovat 450 korun.

Za 450,- můžete pořídit cca 1,95 knihy Jak jsem se mýlil v politice od Miloše Zemana, půlroční členský příspěvek do politického seskupení LiRA, nebo jeden lístek na Johna Calea v Brně na Flédě. Moderní Brno důrazně doporučuje třetí možnost, ovšem pokud se ještě někdy v budoucnu bude podobná příležitost opakovat.

Protože největší vesnice ČR se na celý včerejší večer stala metropolí bigbítu! Welšský alergik a vegetarián vydržel na pódiu bez kyslíku řádit téměř tři hodiny a zmizel až ve chvíli, kdy mu došla voda a dvě slečny v první řadě omdlely. Zážitek to byl vskutku velkolepý a Moderní Brno gratuluje Caleovi ke včerejšímu výkonu, dnešním narozeninám a taky k výběru doprovodné kapely, zvláště pak bubeníka.

Máme ovšem vážné pochyby, jak si s vysoko nasazenou laťkou poradí sušený show(bussiness)man Jagger a jeho válící se kameny.

Tak. Řečeno slovy psychotronika Pfeifera: To je všechno, a ať je vám to k užitku!

MB - VB