Volby Home English

3.9., Kladno, 11h, zahájení volební kampaně Jiřího Dienstbiera

1. 9. 2008 - lira

zahájení volební kampaně Jiřího Dienstbiera na Kladensku a v Praze západ ve středu 3. září v 11:00, Kladno, křižovatka ulic Pražská a Unhošťská, billboard u autobusové zastávky
_______________________________

Jiří Dienstbier, kandidát do Senátu za Kladensko a část Prahy-Západ, zahájí ve středu 3. září v 11.00 předvolební kampaň výlepem ručně malovaného billboardu. S vědomím toho, že v nadcházejících volbách na nás budou z billboardů „civět kravaťáci“ - vyretušované portréty kandidátů, rozhodli jsme se pro jinou cestu. Zvolili jsme osobní přístup. Na chalupu jsme pozvali rodinné příslušníky a studenty výtvarných škol, rozdali štětce a barvy a výsledek můžete vidět na fotografiích.

Symbolický start se uskuteční v Kladně na rohu ulic Pražská a Unhošťská. Výlepu billboardu se kromě kandidáta účastní další občané, kteří ho podporují a autoři billboardů.

Zahájením kampaně „na ulici“ Jiří Dienstbier potvrzuje svoje rozhodnutí potkávat se se svými voliči nejen v kanceláři. Chápe kampaň nejen jako dočasné předvolební úsilí, ale jako závazek věnovat se starostem a potřebám všech občanů volebního obvodu po celou dobu jeho senátorské funkce.